❗MINI KURS – Jak pracować z lękiem ❗


Kiedy przychodzi gotowość do uzdrowienia swojego wnętrza, pojawiają się osoby, okoliczności oraz odpowiednie narzędzia do tego aby móc sobie poradzić z tym, co tak bardzo przeszkadza w życiu i utrudnia codzienne funkcjonowanie w lekkości i radości.
Lęk jest stanem, który bardzo często blokuje i utrzymuje w bezradności i bezsilności. Nie pozwala wyjść ze strefy komfortu. Pomimo starań ciągle i ciągle odkrywa się w różnych aspektach naszego życia i nie mając narzędzi do pracy z tym co się pojawia narasta i narasta. Przez długi czas możemy nawet nie zdawać sobie sprawy z tego, iż żyjemy w permanentnym lęku.

Często czujesz, że nie robisz tego czego pragniesz bo strach jest silniejszy?

Boisz się, że zostaniesz oceniona lub odrzucona?

Masz poczucie, że to co mówisz i robisz często jest głupie i nie warto mówić?


Kiedy rozpoczynamy podróż w głąb siebie dowiadujemy się właśnie, że nasza “niemoc” i taki stan zawieszenie w życiu spowodowany jest właśnie lękiem. Poprzez zamartwianie się o przyszłość, o bliskich i wiele innych rzeczy nie czujemy się bezpiecznie.Wycofanie się z życia i wszystkie dyskomforty związane z tym stanem, bardzo często mają podłoże właśnie lękowe.


Przez ostatnie dwa lata a w szczególności ostatni rok dogłębnie pracowałam ze swoim lękiem. Dyskomforty, które pojawiły się u mnie akurat w tym czasie kiedy lęk tak mocno pojawił się na zewnątrz, spowodowały, że zaczęłam bardzo mocno pracować z tymi tematami. Tematy, które były stare a zamiecione pod dywan i brak odwagi do konfrontacji pojawiły się właśnie teraz. Wierzę głęboko, że wszystko co ma się dla nas pojawić pojawia się zawsze w odpowiednim czasie. Nie wcześniej ani nie później.
Wszechświat wie kiedy i jak dać nam to czego potrzebujemy.Przychodzimy doświadczać życia na Ziemi jednak z wielu przyczyn (często właśnie z dzieciństwa ) mamy lęk, który nie pozwala nam doświadczać tego życia tak jak byśmy chcieli go doświadczać. Nabieramy przekonań, które powodują, iż życie jest ciężkie przygniatające inie dające nam wytchnienia.


Dla mnie życie było ciągłą walką. Walką którą nieustannie prowadziłam w swoim wnętrzu. I jak możecie się domyśleć spowodowane to było właśnie lękiem przed zaufaniem życiu i odpuszczeniem kontroli.
Moja praca z wzorcami, które kryją się pod lękiem zaowocowały tym, iż dziś czuję spokój.
Pomimo sytuacji na zewnątrz odnajduję moją wewnętrzna ciszę, w której odczuwam spokój,akceptację i harmonię wszystkiego co jest. Mogę czuć radość, szczęście i doświadczać życia tu i teraz w harmonii.


Nie oznacza to, że od razu trzeba zająć się wszystkim na raz co się pojawia. Ale zwrócić uwagę na te najistotniejsze aspekty życia i od tego powoli rozpocząć. Dlatego w tych spotkaniach, które Wam dziś oferuję zajmiemy się lękiem. Krok po kroku odkrywając go i rozpoznając prawdę na temat tego Kim Jestem.


Zapraszam Was dziś do wspólnej podróży, w której opowiem Wam na podstawie swoich doświadczeń i pracy z konkretnymi narzędziami (podam te narzędzia) jak codziennie pracować z lękiem.


Narzędzi jest kilka.
Będą to spotkania, na których dowiesz się jak samodzielnie pracować z lękiem a w późniejszym czasie ze wszystkim co będzie się pojawiało w Twoim życiu. Te wszystkie narzędzie, które podam, z powodzeniem będzie można wykorzystać w późniejszej swojej pracy. Mnie bardzo długo brakowało takiego połączenia, które pomogłyby mi połączyć i zebrać wszystko w całość.
Dziś zebrałam to wszystko i jest to porządny warsztat do rozpoczęcia swojej indywidualnej pracy. Potrzeba Twojego zaangażowania i Twojej praktyki.


Co dostajesz ode mnie: 240 minut – 2 spotkania Workbook do pobrania ( Przewodnik po narzędziach, które ja zastosowałam u siebie, a które przyniosły mi moje upragnione efekty)

Dodatkowe spotkanie na którym odpowiem na zadane przez Ciebie pytanie z pola Akaszy po wykonanej już praktyce przez Ciebie.


Twoja inwestycja to 555zł.
Spotkania są już nagrane.
Po zapisie na kurs podam platformę, na której się odbędą.

Zapisy przyjmuję na e-mail: annazieniuk.twojczas@gmail.com
Z miłością Ania ❤️

Z miłością,

Sprawdź inne wpisy: