W naszym życiu nie chodzi o to aby „się naprawiać”. Tak bardzo uwierzyliśmy, że z nami jest coś nie tak, że dążąc do poprawy naszego życia zapętlamy się i w rezultacie obwiniamy siebie, że nie potrafimy osiągnąć tego czego pragniemy.Problem polega na tym, że próbujemy naprawiać siebie i wtedy pojawia się opór. Kiedy próbujemy forsować siebie pojawia się wewnętrzna walka i wtedy zamiast wzrastać to pogrążamy się jeszcze bardziej…

A co jeśli można by zmienić tą perspektywę i spojrzeć na nasze życie i na nas samych jak na otwartą księgę, którą zaczynamy czytać jednak bez żadnej oceny i krytyki? Wszystko co zapisane w tej księdze na nasz temat odkrywamy i z miłością akceptujemy? Zaczynamy odkrywać siebie i swoją prawdę. Kim jestem? Jaki jest cel mojej Duszy? Jakie informacje są dla mnie z doświadczeń, w których obecnie jestem? Bez żadnej oceny czy krytyki.

Czy potrafisz spojrzeć na swoje życie odkrywając po prostu Kim Jesteś w swojej prawdzie? Odkryjesz wtedy, że z Tobą wszystko jest w porządku i zawsze było. Odkryjesz, że jesteś kompletny. Odkryjesz, że nie potrzebujesz ciągle rezygnować z siebie i poświęcać swojego życia aby zasłużyć na Miłość. Poczujesz, że już teraz jesteś wystarczająco dobry! Już teraz właśnie w tej chwili. Dlatego nie chodzi o naprawianie siebie a odkrywanie siebie, Miłości w sobie i tym kim jesteś w istocie bez filtrów, które na Ciebie nałożono. Tak. Wymaga to odwagi. Wyjścia poza swoją strefę komfortu. Porzucenie swoich dotychczasowych wierzeń. Jednak jeśli masz do wygrania swoje życie czyż nie warto spróbować?

Kochani już 31 lipca o godzinie 20:30 zapraszam Was na spotkanie, które odbędzie na prywatnej grupie na Fb (link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/577638347074108?ref=newsfeed) dotyczące zarządzania swoją energią w ciągu dnia.

Opowiem dlaczego to jest tak ważne i oczywiście pokaże jak warto praktykować tą obecność każdego dnia ❤️

Spotkanie ok 90 min z głęboką transformującą medytacją. Twoja inwestycja to 49zł. Zapraszam do kontaktu na e-mail: annazieniuk.twojczas@gmail.com

Dziękuję za Twoją obecność

Z miłością Ania ❤️

Z miłością,

Sprawdź inne wpisy: