Czy wybierasz szczęście w swoim życiu?

Czy można być szczęśliwą kiedy świat, który znamy bezpowrotnie się zmienia?

Co jest wykładnikiem szczęścia i spełnionego życia?

Bardzo często wtedy nasza uwaga skierowana jest na zewnątrz. Mamy ciągle tendencję do uzależniania swojego szczęścia od czynników zewnętrznych, od oczekiwań, które ciągle gnają nas w naszym umyśle w przyszłość..Lęk i strach, który się pojawia czasami tak nagle, dopada w nocy ogranicza i zatrzymuje w tym stanie umysłu.

Jednak szczęście, spełnienie i miłość są dostępne dla nas tu i teraz. Jeśli nauczysz się być w chwili obecnej ale tak głęboko, bez uciekania w przeszłość i bez wybiegania w przyszłość, zostawiając całą sytuację jaka jest na świecie to możesz sięgać do tego poczucia radości i obfitości w sobie. Zobacz na ile czynniki zewnętrzne są uciekaniem od odpowiedzialności za swoje życie. To wymaga refleksji i zastanowienia. Badaj i poszukuj odpowiedzi w sobie. To w pierwszej kolejności potrzeba zadbać o siebie, naładować swoje zbiorniki, jeśli nasze zbiorniki są puste oddajemy siebie i czujemy jeszcze więcej frustracji, gniewu i rozczarowania.

Tu i teraz to klucz do spokoju, miłości i harmonii. Długo nie mogłam uspokajać swoich myśli. Im bardziej chciałam być spokojna i koncentrowałam na tym uwagę tym mocniej czułam gonitwę tych myśli. Jeśli nie nauczymy się my sami dbać o nasz spokój to każda sytuacja będzie wytrącać nasz z naszego spokoju. Wtedy też nie jesteśmy w stanie rozpoznać ani fałszu ani manipulacji. Przez ostanie miesiące bardzo intensywnie pracuję nad swoim wnętrzem. Transformacje, które się dzieją są poprzez doświadczenia tego czego się uczę. Pamiętajmy, że przyszliśmy na ziemię doświadczać życia i tylko poprzez doświadczenia poznajemy siebie. Wszechświat nam podsyła doskonałe sytuacje dla nas abyśmy mogli zobaczyć na ile nasze życie się transformuje. W dwupunkcie nauczyłam się być w stanie pustki, ciszy, harmonii, wewnętrznego balansu. To wszystko pojawia się kiedy mam w uwadze dwa punkty. Zaczęłam próbować i doświadczać tego i w końcu przyszło zrozumienie i poczucie o co chodzi. Jednak musiałam iść i próbować, doświadczać. Inaczej się nie da.

To jest czas wewnętrznej głębokiej przemiany. Jednak to od każdego indywidualnie z nas zależy jak ten czas zostanie wykorzystany. To czas na odszukanie Miłości w sobie, harmonii spokoju i równowagi. Potrzeba to poczuć i jeśli są tak mocne emocje zajrzeć do środka, co jest we mnie, że tak mnie bardzo te emocje ruszają. Jeśli reagujemy agresywnie, z pozycji walki na okoliczności na zewnątrz to oznacza, że to jest w nas i tu potrzeba pracy! Uwagę potrzeba skierować do wewnątrz.

Nie zmienimy tego świata dalej angażując się w to co jest na zewnątrz. Mówiłam i pisałam o tym już dwa lata temu. Wszystko co na zewnątrz niech będzie dla nas informacją o nas samych… Zaglądajcie do wewnątrz i odkrywajcie swoją prawdę a wtedy będziemy tworzyć taki świat jaki pragniemy. Jednak zmiana zaczyna się od naszej indywidualnej zmiany. Łatwiej jest narzekać i się użalać. Natomiast zaglądanie w siebie wymaga odwagi z tym czego się boimy, czego w sobie nie lubimy. Praca z cieniem nie należy do najprostszych. Zgadzam się. Nie jednokrotnie jest płacz, ból, smutek, złość i rozgoryczenie. Jednak jeśli pragniemy świata w Miłości to każdy nas potrzebuje wziąć tą odpowiedzialność za Siebie. Nikt nie zrobi tego za nas. Sprzątajmy kochani nasze własne wewnętrzne domy i podwórka. Pytajmy czym jest ta bezwarunkowa Miłość.

Wiem, że wielokrotnie nie wiemy na początku, znamy tylko z opowieści innych… Zacznij doświadczać życia a w doświadczeniu odkryjesz w swoim wnętrzu, uwalniając to co nie pozwala Ci poczuć, czym ta Miłość jest! I odpowiadając na pytanie. Jest możliwe być szczęśliwą w każdej sytuacji, okoliczności nawet jeśli te na zewnątrz są trudne. Ale to wymaga praktyki i doświadczania. Praktyki w tu i teraz! Jeśli potrzebujesz wsparcia zapraszam na sesje indywidualne z wewnętrznym dzieckiem oraz czytanie z Kronik Akaszy. Życzę Wam spokoju, harmonii i odkrycia w sobie czym ta Miłość bezwarunkowa jest.

Z miłością Ania ❤️

Zapraszam serdecznie na Czytanie z Kronik Akaszy. Teraz Wiosenna Promocja 250zł/90min (obowiązuje tylko do 31 czerwca 2022r.)

Z miłością,

Sprawdź inne wpisy: