Gdzie błądzą Twoje myśli?

Jak często w ciągu dnia zdarza się Tobie zatrzymać i przyjrzeć się swoim myślom?


Czy jesteś świadom, gdzie błądzą Twoje myśli?


W ostatnim czasie bardzo często łapię się na tym, iż myślę często jeszcze o rzeczach, które negatywnie wpływają na moją energetykę!
To o czym myślimy na co dzień, nawet jeśli nie jesteśmy świadomi tego kreuje naszą rzeczywistość! To, czym wibrujemy to do siebie przyciągamy.

Oprócz pracy z wewnętrznym dzieckiem, dzięki której uwalniamy przekonania i docieramy do źródła problemów bardzo ważnym czynnikiem jest również bycie świadomym w swoim życiu. Przejęcie odpowiedzialności za siebie ale również zwracanie uwagi na to o czym w ciągu dnia myślimy. Bardzo ważne jest być tu i teraz. Wielokrotnie czytałam wspaniałe książki Eckharta Tolle, który pisze o praktykowaniu teraźniejszości ale do tej pory nie rozumiałam jego słów.

Praktykowanie teraźniejszości to bycie obecnym w swoim życiu, to zwrócenie uwagi do wewnątrz, to spojrzenie na siebie oczami obserwatora a nie jak było wcześniej krytyka, który ciągle nas osądza! Bycie tu i teraz otwiera w nas przestrzeń, w której jesteśmy w stanie po prostu spojrzeć na siebie, zauważyć siebie. Wiem jak czasami jest ciężko bo każdy z nas ma wiele spraw którymi w ciągu dnia się musi zająć ale kiedy zatrzymujesz się coraz częściej i praktykujesz tu i teraz to zaczynasz widzieć więcej. Ponadto otwiera się w Tobie przestrzeń, w której możesz spojrzeć na siebie i skorygować siebie bez oceniania siebie, krytykowania siebie. Uczysz siebie być tu i teraz być w tym co jest.


Kiedy jesteś świadomy o czym myślisz masz przeogromną moc w swoich rękach!

Tutaj działa Prawo Przyciągania, któremu wszyscy podlegamy, bez wyjątku. A więc jeśli zależy Tobie na szybkich zmianach to zacznij praktykować teraźniejszość. Dostrajasz się wtedy do wszechświata, który ma dla Ciebie wszystko co najlepsze. Twoje negatywne myślenie blokuje przepływ dobrobytu i obfitości!

Praktykowanie teraźniejszości w połączeniu z pracą z wewnętrznym dzieckiem wtedy bardzo szybko przyniesie efekty. Negatywne myśli czy na swój temat, czy życia, innych ludzi są bardzo nisko wibracyjne a więc jeśli o tym myślisz to przyciągasz tego więcej. Jeśli w ciągu dnia roztrząsasz jakieś sytuacje, które były przykre, to zaczynasz tym wibrować i to przyciągasz. Jeśli krytykujesz siebie bądź innych to więcej tego przyciągasz do swojego życia. Tak to wszystko działa.

Dbajcie o swoją energię, bo Wasze myśli mają ogromną moc kreacji. Dlatego nie lekceważcie tego i każdego dnia przyglądajcie się swoim myślom i jak się czujecie. Dobre samopoczucie będzie oznaką, że Wasze myśli są dobre i pozytywne. Kiedy będziecie czuli się gorzej zwracajcie uwagę o czym w danej chwili myślicie albo o czym myśleliście parę godzin wcześniej.

Aby Twoje życie się zmieniło najpierw jest potrzebna zmiana w Tobie!!

Z miłością,

Sprawdź inne wpisy: