Kieruj uwagę do wewnątrz, bądź uważna…

Kieruj uwagę do wewnątrz, tam znajdziesz wszystkie odpowiedzi na pytania…
Bądź świadoma, bądź uważna, obserwuj siebie…


Zdania, które wracały do mnie jak bumerang.


Jednak za każdym razem kiedy siadałam do procesu lub do medytacji uciekałam myślami. Nie potrafiłam bardzo długo być ani obecna ani uważna.


Dlaczego?


Nie wiedziałam jak to zrobić!! Za każdym razem zniechęcałam się bardzo szybko, wydawało mi się to bez sensu…Nie czułam nic.


Dziś dzielę się wszystkim tym czego się nauczyłam i doświadczyłam w swoim powrocie do siebie.
Bycie świadomą to zwracanie uwagi na to, jakie myślokształty pojawiają się w naszej głowie. bycie świadomą to rozpoznawanie programów jakie w nas działają, bycie świadomą to rozpoznawanie swoich emocji, zauważanie co czuję w danej chwili…
Kierowanie uwagi do wewnątrz to nastawianie „wewnętrznego słuchu”, otwieranie się na to, jaki przekaz płynie do nas na tą chwilę.
Teraz kiedy siadam i wyrażam intencję, proszę o odpowiedzi to one przychodzą. Jestem w stanie poczuć, rozpoznać energię jaka przychodzi i przełożyć ją na słowa.
I zapewniam, że każdy z nas jest w stanie otworzyć się na to i słuchać siebie. Jest to proces, który trwa ale jeśli się nie poddajesz i wytrwale pracujesz to w pewnym momencie buduje się zaufanie do samego siebie, do tego co czujesz i możesz we własnym wnetrzu odkrywać siebie, Kim Jesteś, po co tu jesteś.


Kiedy prowadzę procesy czuję je całą sobą. Poddaję się prowadzeniu energii, poddaję się boskiemu prowadzeniu i ufam. Otwieram się i wiem, że w tym momencie to nie ja działam lecz siła wyższa, która się przeze mnie przejawia. Jestem tylko narzędziem w rękach Boga!
Tak to czuję.


Jeśli masz chęć poczuć jak pracuję to zapraszam Ciebie do mojej bezpłatnej grupy na FB. Otworzyłam grupę oraz rozpoczęłam ją 5-dniowym cyklem lajwów z głębokimi, transformującymi procesami.

A jeśli chciałbyś/ chciałabyś ze mną pracować to również teraz otworzyłam możliwość pracy na Skypie w formie konferencji. Spotkania on – line dwa razy w miesiącu w dwuosobowym składzie. Robimy procesy prowadzone jak i pracujemy indywidualnie z Twoim wewnętrznym dzieckiem.


Twoja inwestycja to:
300zł – 2 spotkania/ w miesiącu

Jeśli masz jakieś pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu.

Więcej informacji o tym jak pracuję znajdziesz tutaj: https://twojczas.net/sesje-indywidualne/

Z miłością,

Sprawdź inne wpisy: