Kroniki Akaszy

Akasza, Akaśa ( ang. Akasha) – słowo pochodzące z sanskrytu oznaczające eter rozpatrywany w dwóch znaczeniach: w sensie mitologicznym i jako jeden z żywiołów. Eter jest piątym, podstawowym elementem, który obejmuje pozostałe cztery żywioły: vata – powietrze, ap – woda, agni – ogień i prithivi – ziemia.

Kroniki Akaszy

Akasza, Akaśa ( ang. Akasha) – słowo pochodzące z sanskrytu oznaczające eter rozpatrywany w dwóch znaczeniach: w sensie mitologicznym i jako jeden z żywiołów. Eter jest piątym, podstawowym elementem, który obejmuje pozostałe cztery żywioły: vata – powietrze, ap – woda, agni – ogień i prithivi – ziemia.

Dla mnie Akasza jest właśnie polem informacji. Dzięki dostrojeniu do pola Akaszy, stanu poszerzonej świadomości wchodzimy w połaczenie i możemy odczytać informacje dla siebie bądź osoby, która do nas przychodzi. Informacje, które pomogą nam w naszym rozwoju, trudnej sytuacji bądź zrozumienić dlaczego przydarza się nam dane doświadczenie.

Jest to spotkanie w przestrzeni bezwarunkowej miłości. Dostajemy tylko takie informacje, na które obecnie jesteśmy gotowi.

Nie otrzymujemy w Akaszy odpowiedzi gdzie pytania zadajemy aby uzyskać odpowiedź tak lub nie. Zadajemy pytania które pomagają nam rozpoznać wzorce, skąd one pochodzą, szukamy żródła np. powtarzających się trudnych doświadczeń. Najlepiej zadawać pytania otwarte np.: dlaczego doświadczam…?, Jakie jest źródło…? Skąd pochodzą ….?

W Akaszy nie isteniej czas tak jak my go rozumiemy tu na Ziemi. Jest tylko teraz. Dlatego uzyskamy zawsze odpowiedzi jeśli choodzi o przyszłość z perspektywy tu i teraz. Posiadamy wolną wolą i z każdą naszą podjętą decyzją zmienia się nasza przyszłość. Jesteśmy w stanie uzyskać podpowiedzi lecz raczej nie uzykamy konkretnych odpowiedzi odnośnie przyszłości.

Wchodząc w Kroniki możemy zrozumieć przyczynę obecnego stanu rzeczy, który nam nie odpowiada i chcielibyśmy go zmienić a nie wiemy jak. W Akaszy dostajemy zarówno odpowiedzi na nurtujące nas pytania jak i narzędzia za pomocą, których możemy nasze wzorce, blokady bądź schematy uzdrowić. To jest cudowna przestrzeń, w której uzdrowienia zadziewają się już na sesji. Dlatego pytania odnośnie przyszłości tez zadajemy z perspektyty tu i teraz: np.: Co mogę zrobić teraz aby ….?

Warto też dodać, że w momencie samego zapisania się na odczyt uruchamiana jest energia. Ta energia pracuje dla nas jeszcze przez jakiś czas po odczycie.

Jakie aspekty naszego życia możemy uzdrawiać
i o co pytać w Kronikach Akaszy?

Relacje, związki

Zdrowie (możemy pytać o przyczyny zdrowotne i uwalniać blokady już na sesji)

Obfitość (finanse)

Biznes

Misja i plan Duszy

Integracja darów i umiejętności z przeszłych wcieleń

Niekorzystne przekonania utrudniające nam codzienne funkcjonowanie

Traumy, blokujące programy, wzorce czy schematy

Bardzo często własnie tutaj pracujemy nad uzdrawianiem relacji z Bogiem. Pracujemy z tematem zasługiwania, poczuciem własnej wartości. Są to nieodzowne elementy dzieki, którym uczymy się kochać siebie.

Uwalniamy wszystko co nieuświadomione a co wpływa na nasze życie i utrudnia nam a być może pochodzi z rodu bądź przeszłych wcieleń. Dzięki narzędziom jakie mamy możemy od razu na sesji uwalniać te przyczyny. Każda taka sesja to głębsze poznanie siebie i zrozumienie, które pozwalają i uczą nas spojrzenia na siebie łagodniej i z miłością. Właśnie tak jak przychodzi ta energia z pola Akaszy.

WAŻNE:

Nie otwieram Kronik dla osób poniżej 18 roku życia. Jeśli chodzi o osoby niepełnoletnie, to możemy zadawać pytania w Kronikach rodziców. Jeśli jest gotowość i zgoda duszy dziecka to uzyskamy odpowiedzi. Warto też zaznaczyć, że nie uzyskamy odpowiedzi w Kronikach na pytania naruszające wolną wolę drugiej osoby.

Poinformuj mnie jeśli: chorujesz przewlekle, cierpisz na depresję, stany lękowe, ataki paniki, przyjmujesz leki.

Na 24 godziny przed spotkaniem ani w trakcie nie spożywaj alkoholu, narkotyków ani nie przyjmuj żadnych substancji, które wpływają na Twoją percepcję.

Zarezerwuj sobie około 90 minut. Zadbaj o swoją przestrzeń. Niech to będzie ciche i spokojne miejsce. Potrzebujesz w tym czasie bewzględnie spokoju i maksymalnego odprężenia. Twoje emocje również mają wpływ na przepływ informacji.

W trakcie odczytu otrzymasz konkretne wskazówki, narzędzia do pracy. Pamietaj, że to jest Twoja praca. Skuteczność tej pracy i domknięcie całego procesu zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Przykładowe pytania jakie możemy zadać w Kronikach Akaszy:

 1. Mistrzowie, Opiekunowie i Nauczyciele co powinnam wiedzieć odnośnie…?
 2. Co ważnego powinnam wiedzieć na tym etapie swojego życia?
 3. Co ważnego powinnam wiedzieć by żyć w zgodzie z celem swojej duszy?
 4. Czego ta sytuacja mnie uczy?
 5. Jakie są przyczyny dla moich wyzwań, problemów zdrowotnych?
 6. Co ogranicza moje spojrzenie na tą sytuację?
 7. Co powinnam wiedzieć o tej osobie w relacji ze mną?
 8. Co muszę tak naparwdę wiedzieć, żeby poczuć miłość?
 9. Czy mój przypadek może wyjaśnić mi bolesne doświadczenie z dzieciństwa ze swojej perspektywy?
 10. Jakie wzorce myślowe muszą być zmienone?
 11. Mistrzowie i Nauczyciele, pokażcie mi wzór, program, w którym jestem teraz, a rozpoczął się on w poprzednich wcieleniach?
 12. Jak ten problem, sytuacja jest powiązany z moim zdrowiem?
 13. Który aspekt mojego życia wymaga szczególnej uwagi?
 14. Gdzie jest źródło moich trudnych doświadczeń w relacjach, finansach, zdrowiu?
 15. Jak mogę nauczyć sie kochać siebie i akceptować siebie?
 16. Jak mogę doświadczać więcej przyjemności i radości w życiu?
 17. Czego uczą mnie moje obecne związki?
 18. Jaki obszar mojego życia potrzebuje teraz mojej uwagi i wybaczenia?
 19. Jakie jest źródło lęku, ataków paniki którego doznaję w związku z ….?
 20. Co powinnam wiedzieć, aby zacząć odnosić sukcesy?

To są przykładowe pytania. Kiedy umówisz się na odczyt wyślę Tobie skrypt z bardziej szczegółowymi pytaniami, które pozwolą przygotować się do odczytu.

Jak przygotować się do odczytu z Kronik Akaszy:

Wszystkie procesy zachodzące w Kronikach Akaszy są w poczuciu bezwarunkowej miłości i bezpieczeństwa. Informacje, jakie przychodzą od Mistrzów i Nauczycieli są przekazywane z miłością, akceptacją i zrozumieniem a ja będąc w przestrzeni poszerzonej świadomości i przestrzeni swojego serca jestem w stanie odczytać te informacje dla Ciebie. Mistrzowie doskonale wiedzą jakie mamy trudności i co jesteśmy w danej chwili gotowi usłyszeć i przyjąć. Warto podejść do takiego odczytu z pełnym zaufanie, że wszystko co przyjdzie jest dla naszego najwyższego dobra i wszystkich innych zaangażowanych w ten proces osób.

Każda dusza ma plan. Celem jest dostrojenie się do naszego planu duszy i życie w miłości i harmonii.

Im bardziej będziesz otwarta, tym bardziej będą informacje konkretne i bardziej obszerne. Warto sprecyzować to o co chcemy zapytać bo im bardziej precyzyjne pytania tym precyzyjniejsze odpowiedzi. Odczyty pomagają nam rozwiązać trudne sytuacje, wziąć odpowiedzialność za swoje życie oraz poszerzać naszą świadomość.

Zastanów się o co zapytać. Otwórz się i zaufaj. Twoja otwartość i gotowość do zmian pozytywnie wpłynie na odczyt.

Jak przebiega Odczyt?

Wchodzę w Twoje Kroniki uzyskując zgodę od Ciebie. Nie jest możliwe wejście w czyjeś Kroniki bez jego zgody.

Za pomocą modlitwy łączę się z Twoimi Mistrzami, Nauczycielami i Opiekunami. Warto podkreslić, że w tym stanie poszerzonej świadomości jestem kanałem i przekaźnikiem przez, który spływają informacje do Ciebie.

Cały odczyt ma charakter interaktywny. Jesli pojawiają się w trakcie kolenje aspekty, o które chcesz zapytać a dotyczą Twojego odczytu to oczywiście zadajemy kolejne pytania.

Czego możesz doświadczać po takim odczycie?

Cały odczyt odbywa się w przestrzeni bezwarunkowej miłości i wsparcia. Jeszcze po odczycie wypełniają Ciebie pozytywne emocje.

Pojawia się poczucie zrozumienia i wiary w siebie, w swoje możliwości. Ta energia popycha do przodu. Potrafisz dostrzec i zrozumieć sens sytuacji, których doświadczasz. Jednocześnie masz podane informacje, wskazówki dzięki, którym zaczyna się piękny proces rozwoju i zmian w Twoim życiu! Zmiany mogą nastąpić już w trakcie odczytu, również uzdrowienia. Mogą zachodzić głębokie zmiany w świadomości jak i ciele.

Na odczycie inicjujemy zmiany jednak to od Ciebie zależy jak cały proces się zakończy. Masz wolną wolę i to Ty decydujesz.

Poprosiłam swoich Mistrzów i Nauczycieli o przekaz dla każdej osoby, która trafi na moją stronę.

Przekaz z moich Kronik Akaszy dla Ciebie:

„Jeśli znalazłeś się na tej stronie oznacza, że poszukujesz dla siebie drogi, którą mógłbyś z miłością podążać. Jesteśmy tu po to, aby poprowadzić Ciebie w procesie odnalezienia drogi do samego siebie, odnalezienia drogi, która poprowadzi Ciebie do harmonii, spokoju i doświadczania miłości.

Pochodzisz od Boga, nosisz w sobie cząstkę Boga, kosmicznej energii. Potrzebujesz odpamiętać w sobie, przypomnieć sobie, skąd pochodzisz, abyś mógł doświadczać tej boskości w sobie na co dzień! Wiemy, że w obecnej sytuacji może być trudno spojrzeć na siebie tak jak my Ciebie widzimy, z miłością, czułością, akceptacją i zrozumieniem. Jednak dla nas jesteś już wystarczający taki, jaki jesteś. Potrzebujesz uwierzyć w swoją wyjątkowość. Nawet jeśli teraz tego nie widzisz, to możemy Tobie zagwarantować, iż możliwe jest życie w miłości, spokoju, poczuciu bezpieczeństwa.

Jeśli trafiłeś tutaj, to ten przekaz jest właśnie dla Ciebie. Jeśli straciłeś wiarę i chcesz się poddać to wiedz, że my jako przewodnicy i nauczyciele nigdy nie opuścimy Ciebie. Zawsze jesteśmy przy Tobie i jesteśmy gotowi, aby Ciebie poprowadzić i pomóc Tobie. Zaufaj sobie, swojemu sercu, które wie i prowadzi Ciebie. Ono wskaże Tobie drogę. Możesz zawsze zapytać swoje serce o podpowiedzi. Tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania. Twoje serce jest bramą, przez którą możesz połączyć się z boskością w Tobie… Nigdy się nie poddawaj, choćby wszystko się rozpadało i choćbyś nie widział sensu i wyjścia z sytuacji zaufaj, że w każdym doświadczeniu jest boska mądrość. To od Ciebie zależy, jak spojrzysz na sytuacje, których doświadczasz, nawet jeśli są trudne. W każdym z tych doświadczeń staraj się zobaczyć jaka płynie dla Ciebie nauka. Patrz głębiej. Uspokajaj swoje emocje i patrz sercem. Proś, aby przyszło zrozumienie. Dostaniesz i zrozumienie i wsparcie. Nigdy, przenigdy nie jesteś sam. To tylko poprzez zalękniony umysł czujesz odseparowanie i zagubienie, samotność czy smutek. Kiedy wchodzisz głębiej doświadczasz jedności i połączenia z czymś co jest większe od Ciebie, z siłą, która stworzyła wszystko, co jest i już wiesz, że nigdy nie byłeś sami. Otwórz się na miłość w swoim życiu, a zmiany, odpowiednie okoliczności zadzieją się, abyś mógł tej miłości i połączenia doświadczać! Uwierz w siebie, w swoją wyjątkowość, bo każdy, kto pochodzi od Boga taki jest! Uwierz w swoją mądrość. Odnajdź w sercu prawdziwego siebie, pokochaj siebie i zacznij żyć tak jak zawsze pragnąłeś.

Pamiętaj, nigdy nie jesteś sam! Otwórz serce na miłość, a ono Ciebie poprowadzi.”

TWOJA INWESTYCJA:

1 sesja – 650 zł/90 min

Pakiet 3 sesji: 3 x 90 min - 1800 zł