- warsztat online -

Kwantowe uzdrawianie dzieciństwa

START: 18.10.2022

- warsztat online -

Kwantowe uzdrawianie dzieciństwa

START: 18.10.2022

Warsztat, na którym odkryjesz Siebie.

To będzie początek Twojej drogi. Dostaniesz narzędzia, za pomocą, których będziesz samodzielnie każdego dnia zmieniać swoje życie. Twoje wewnętrzne dziecko czeka na Ciebie abyś się nim zaopiekował, pokochał i dał wszystko czego potrzebuje. Łącząc się z tym aspektem Ciebie, uwalniając ograniczające wzorce, blokady, schematy i przekonania, zaczniesz na nowo cieszyć się życiem i odkrywać radość ze swojego życia. Ta praca pozwoli Tobie zrozumieć Siebie, swoje zachowanie i źródła swojego bólu i cierpienia. Pokażę Tobie krok po krok jak to zrobić. To Ty decydujesz jak będzie wyglądało Twoje życie. Czas odzyskać siebie i swoja moc. Odzyskując siebie odzyskujesz swoją mądrość! Ten warsztat pozwoli Tobie głęboko zajrzeć w siebie i wydobyć to co potrzebuje uzdrowienia i Twojej uwagi.

zintegrujesz te odrzucone części siebie wołające o Twoją uwagę

uwolnisz traumy, które trzymają Ciebie i nie pozwalają abyś żył swoim życiem tak jak Ty tego pragniesz

weźmiesz odpowiedzialność za siebie i swoje życie

nauczysz się jak się sobą opiekować i dawać sobie akceptację, wsparcie i zrozumienie

nauczysz się asertywności i budowania swoich granic

rozpoczniesz proces zaufania do siebie

uwolnisz bezradność i bezsilność odzyskując swoją wewnętrzną moc

uwolnisz lęk przed byciem sobą, przed oceną i krytyką innych

zmienisz przekonania na swój temat, zbudujesz siebie na nowo

Twoje wewnętrzne dziecko jest tym aspektem Ciebie, który skrywa wszystko to, co potrzebuje Twojej uwagi, akceptacji, zaopiekowania i miłości.
 
Dopóki nie zajmiesz się tym co głęboko w Tobie woła o uwagę prowadzisz życie na autopilocie. Każdego dnia obiecujesz sobie, że zachowasz się inaczej albo zrobisz coś inaczej a okazuje się, że dokładnie czujesz się tak samo i odgrywasz te same role.
Zachowujesz się dokładnie tak samo. Nie masz połączenia ze sobą, z tym co głęboko w Tobie bo ciągle oceniasz i krytykujesz siebie. Nie pozwalasz sobie poczuć tego wszystkiego co się w Tobie zadziewa bo ból i cierpienie są nie do zniesienia.
Często czujesz, że Twoje życie nie jest takie jakie chciałbyś aby było. Świadomie mówisz, że chcesz więcej i pragniesz zmiany jednak z jakiegoś powodu ta zmiana nie zadziewa się w Twoim życiu. Czujesz, że walczysz z życiem i ze sobą.
 
Twoje wewnętrzne dziecko uwierzyło, że nie nadaje się, że nie jest wystarczające. Wszystko to co tam głęboko schowane a nieuświadomione determinuje Twoje życie tu i teraz. Twoje życie jest odbiciem tego co wewnętrznie nieuświadomione. Reagujesz wtedy z pozycji tego Twojego wewnętrznego dziecka, które potrzebuje Miłości uwolnienia tych wszystkich programów i wzorców. Zmiany przekonań, które napędzają Twoje życie tu i teraz.

Połączenie się z Twoim wewnętrznym dzieckiem, retrospekcja tego co dzieje się w Tobie prowadzi do głębokich procesów, jakie zadziewają się w Tobie. W wyniku tych procesów zaczynasz uzdrawiać te aspekty w sobie, które zostały w wyniku trudnych przeżyć odrzucone, zapomniane. Wpuszczasz Światło i Miłość i integrujesz te straumatyzowane części siebie.

Są to procesy, w których zaczynasz poznawać siebie, dostrzegać, że z Tobą wszystko jest OK. Zaczynasz odkrywać prawdę na temat samego siebie. Zaczynasz rozumieć, że ciągła potrzeba poświęcania się i postawa uległości była z lęku i braku Miłości do siebie. Odkrywając to zaczynasz rozumieć, że już nie musisz ciągle się poświęcać aby zostać zauważonym i akceptowanym. Odkrywasz, że wszystko czego szukałeś na zewnątrz masz w sobie. Uświadamiasz sobie, że odpowiedzi na wszystkie pytania są w Tobie.
 
Łącząc się ze swoim wewnętrznym dzieckiem dajesz sobie Miłość, akceptację, zrozumienie i wsparcie. Twoja prawda i to co Ty czujesz zaczyna być ważne, to co Ty czujesz zaczyna być ważne bo uświadamiasz sobie i odkrywasz, że Ty jesteś ważny.

Wychodzisz z bezradności i bezsilności i ciągłego narzekania, że życie jest ciężkie i trudne.

Dostrzegasz związek swoich myśli i tego jak wygląda Twoje życie.

Uwalniasz balast przeszłości, która trzyma Ciebie w bólu i cierpieniu.

Puszczasz ludzi, którzy trzymają Ciebie nie pozwalając iść do przodu. Zaczynasz zauważać, że Twoje życie jest tylko i wyłącznie w Twoich rękach.

Uczysz się zaufania do Siebie, do tego co czujesz i do życia. Stajesz się dla siebie wsparciem i przewodnikiem a Twoje emocje i uczucia drogowskazem. Uczysz się je rozpoznawać i zmieniać informację odnośnie siebie. Tylko Ty wiesz czego potrzebujesz. Odkrywasz swoje potrzeby, uczysz się o nich mówić i wyrażać czego pragniesz. Podążasz za swoim wewnętrznym głosem, którego kiedyś przestałeś słuchać. Twoje wewnętrzne dziecko kontaktuje się z Tobą za pomocą emocji i na ich podstawie jesteś w stanie określić jak ono się czuje i czego potrzebuje. Kiedy pojawia się ich bardzo dużo i nie wiesz jak sobie z nimi poradzić możesz właśnie to robić w procesach z wewnętrznym dzieckiem.
 
Spotkania będą obejmować teorię i praktykę. Będę prowadzić procesy na bazie wewnętrznego dziecka jak również przedstawię techniki kwantowe pomocne do Twojego uwolnienia.

To będą dwa miesiące intensywnej pracy. Każdy tydzień to teoria i proces. Dostaniesz ćwiczenia do samodzielnej pracy, które przyspieszą Twój proces uzdrawiania. Po tym programie spojrzysz na swoje życie jak na cud. Odkryjesz swoje połączenie z tym Kim Jesteś. Nauczysz się rozpoznawać swoje emocje, dbać o swoje potrzeby i mądrze wykorzystywać to w procesie zmian. Nauczysz się uziemienia, co pozwoli szybciej radzić sobie z emocjami.

Spotkania będą na zamkniętej grupie na FB. Czas rozpoczęcia 18 października 2022r.

Zapisy przyjmuję na e-mail: annazieniuk.twojczas@gmail.com

TWOJA INWESTYCJA:

do 30 września - 1650 zł
Istnieje możliwość rozłożenia na dwie raty:
I rata 850 zł do 30 września
II rata 850 zł do 30 października

Od 1 października - 1950zł
Istnieje możliwość rozłożenia na dwie raty:
I rata 1000 zł
II rata 1000 zł