Pakiet Świąteczno – Noworoczny MENTAL SUPPORT

Czas świąteczny to dla wielu z nas czas, którego nie lubimy. Nasze wspomnienia i traumy w tym czasie uaktywniają się czasami ze zdwojoną siłą. Przypominają nam się sytuacje smutne, przykre, czujemy się bardzo samotni i odrzuceni.

Nie potrafimy sobie poradzić z tym jak traktuje nas rodzina.
Wielu z nas tak naprawdę boi się świąt i spotkania z ludźmi z którymi tak naprawdę nie chce się spotkać, ale tego wymaga od nas tradycja…

Przychodzę dziś do Was z ofertą świąteczno – noworoczną. Sama wiele świąt czułam się samotna, mieszkałam długie lata poza granicami Polski. Rzadko bywałam w domu ale też często właśnie taki był mój wybór. Wszystkie emocje zakopywałam, zamiatałam pod dywan. Chciałam zawsze żeby ten czas się szybko skończył i żeby wszystko wróciło do normy.

Wiem również jak to ciężko przebywać z ludźmi których się nie lubi…

Chciałabym pomóc Tobie przejść przez ten czas. Jeśli czujesz, że potrzebujesz w tym czasie wsparcia, postanawiasz, że zaczniesz z Nowym Rokiem coś robić dla siebie to nie czekaj.

Zapraszam Ciebie już dziś na sesje, na których jeszcze przed końcem roku rozpoczniesz swoja drogę powrotu do siebie.

Często myślimy, że nie warto już rozpoczynać nic, bo koniec roku, czujemy się zmęczeni i chcemy odpocząć. Jednak to jak zakończysz ten rok ma ogromne znaczenie bo w Nowy Rok wchodzisz wtedy z inną energią. Nie myślisz, że musisz znów rozpoczynać wszystko od stycznia. Zaczynasz działać już teraz i już z korzystniejszą energią wchodzisz w Nowy Rok.

Dlatego oferuję Wam pakiet dwóch 90 minutowych sesji w promocyjnej cenie 400zł!

Możemy umówić się na sesję nawet w Święta bądź w Sylwestra!

Jeśli już teraz masz ochotę zrobić coś dla siebie jednak nie wiesz jak to serdecznie zapraszam. Pomogę Tobie przejść ten trudny czas inaczej. Poprowadzę Ciebie, dam wsparcie i razem krok po krok pomogę wejść w Nowy Rok abyś rozpoczął go z wiarą i nadzieją zmiany na lepsze.

Zgłoszenia przyjmuję na email: twojczas@mail.com

Z miłością Ania ❤️

Z miłością,

Sprawdź inne wpisy: