Rekomendacje

“Chciałbym z serca polecić Anię, wspaniała terapeutka. Po naszej pierwszej rozmowie wiedziała co jest moim największym problemem (ja wtedy jeszcze nie wiedziałam),nie powiedziała mi tego tylko mnie prowadziła w taki sposób aż sama odkryłam źródło mojej największej traumy. Kobieta o wspaniałej intuicji, mogłam liczyć na jej wsparcie w czasie sesji, ale także pomiędzy sesjami jak miałam jakiś trudniejszy moment w życiu. Nie pisze komentarzy, ponieważ nie wychodzi mi pisanie, ale poczułam, że muszę go napisać, bo dzięki Ani wiele w moim życiu się zmieniło i tak naprawdę tylko ona potrafiła wesprzeć mnie w trudnych momentach i uwierzyła we mnie, uwierzyła,że mi się uda. Dużo już za mną i dużo przede mną, ale to nowe co się pojawia zaczynam odbierać z ciekawością co mi chce pokazać, gdzie jeszcze siebie nie kocham, a nie z lękiem. Dziękuję Ci Aniu z całego serca ❤, a tym co się wahają powiem, ruszcie cztery litery i napiszcie do Ani, bo warto zmiana gwarantowana 😊❤

– Edyta

“Słowa do ognia trafione w samo sedno. Ty uspokoiłaś moje lęki, rozpaliłaś we mnie iskrę i teraz wiem czego chcę, konsekwentnie powoli do celu i nikt nie jest w stanie już spowodować abym zwątpiła. Dziękuję  i za to że nic nie jest w stanie nas poróżnić mimo naszej odmienności.”

– Ewa

Tobie również mogę pomóc

Moja praca opiera się głównie na metodzie wewnętrznego dziecka oraz pracy z Gniewem. Polega na procesowaniu emocji. U mnie jest konkretna praca. Omawiamy to, co na tą chwilę jest najbardziej istotne i wprowadzam to w proces. Cały czas jestem przy Tobie i prowadzę Ciebie, podążając za moim głosem docierasz do źródła problemu. Wracamy do chwil, w których powstały tramy i dzięki takiemu procesowi uwalniamy je.

Wykorzystuję także swoje dary i talenty, które odkryłam dzięki pracy z wewnętrznym dzieckiem i wykorzystuję je również w swojej pracy. Pracuję z energią i poddaję się temu co przychodzi w trakcie procesu bo wiem, że jest to dla najwyższego dobra klienta.

Praca z wewnętrznym dzieckiem

Głębokie procesy

praca z gniewem