Rekomendacje

“Chciałbym z serca polecić Anię, wspaniała terapeutka. Po naszej pierwszej rozmowie wiedziała co jest moim największym problemem (ja wtedy jeszcze nie wiedziałam),nie powiedziała mi tego tylko mnie prowadziła w taki sposób aż sama odkryłam źródło mojej największej traumy. Kobieta o wspaniałej intuicji, mogłam liczyć na jej wsparcie w czasie sesji, ale także pomiędzy sesjami jak miałam jakiś trudniejszy moment w życiu. Nie pisze komentarzy, ponieważ nie wychodzi mi pisanie, ale poczułam, że muszę go napisać, bo dzięki Ani wiele w moim życiu się zmieniło i tak naprawdę tylko ona potrafiła wesprzeć mnie w trudnych momentach i uwierzyła we mnie, uwierzyła,że mi się uda. Dużo już za mną i dużo przede mną, ale to nowe co się pojawia zaczynam odbierać z ciekawością co mi chce pokazać, gdzie jeszcze siebie nie kocham, a nie z lękiem. Dziękuję Ci Aniu z całego serca ❤, a tym co się wahają powiem, ruszcie cztery litery i napiszcie do Ani, bo warto zmiana gwarantowana 😊❤

– Edyta

Tobie również mogę pomóc

Moja praca opiera się głównie na metodzie wewnętrznego dziecka oraz pracy z Gniewem. Polega na procesowaniu emocji. U mnie jest konkretna praca. Omawiamy to, co na tą chwilę jest najbardziej istotne i wprowadzam to w proces. Cały czas jestem przy Tobie i prowadzę Ciebie, podążając za moim głosem docierasz do źródła problemu. Wracamy do chwil, w których powstały tramy i dzięki takiemu procesowi uwalniamy je.

Wykorzystuję także swoje dary i talenty, które odkryłam dzięki pracy z wewnętrznym dzieckiem i wykorzystuję je również w swojej pracy. Pracuję z energią i poddaję się temu co przychodzi w trakcie procesu bo wiem, że jest to dla najwyższego dobra klienta.

Ze swojego doświadczenia wiem, jak ważne jest wsparcie pomiędzy sesjami. A więc jeśli coś się dzieje pomiędzy sesjami i potrzebujesz mojego wsparcia, to jestem tu i oferuję swoją pomoc. Również pomiędzy sesjami pomagam Tobie w Twoim procesie powrotu do SIEBIE. Przy mnie poczujesz się zaopiekowany, zauważony. Poczujesz się ważny. Dzięki temu później Ty będziesz mógł dać sobie te wszystkie uczucia, które najpierw dostaniesz je ode mnie.

Praca z wewnętrznym dzieckiem

Głębokie procesy

Wsparcie między sesjami

Close Menu