Sesje Indywidualne

Jeszcze do niedawna nie wiedziałam, Kim Jestem i dokąd zmierzam. Targana emocjami szłam przez życie ciągle pod prąd. Wiecznie niezadowolona użalałam się nad sobą i nad swoim losem. Moje życie było wiecznym pasmem przykrych doświadczeń i przeżyć. Odgrywałam ciągle schematy, które we mnie pracowały. Bardzo długo nie rozumiałam, o co chodzi.

Kiedyś ciągle czułam się przegrana, gorsza.. kim ja właściwie byłam? Ofiarą losu, którą każdy mógł kierować, decydować za nią, a jak była potrzeba, żeby ulżyć sobie, to wyrzucać swoje żale. A ja wszystko spokojnie przyjmowałam. W środku wszystko we mnie krzyczało i.. ten wewnętrzny krzyk był nie do wytrzymania.

To się zmieniło. Moja terapia pozwoliła mi wyjść z roli ofiary. Moja droga była dość kręta. Przeszłam wiele innych ścieżek, aby poznać siebie, ale dopiero praca z wewnętrznym dzieckiem dzieckiem i Gniewem przyniosła efekty.

Teraz ja sama ofiaruję sesje, na których prowadzę i wspieram swoich klientów w ich powrocie uzdrowienia siebie. Pomagam w uwolnieniu traum i blokad. Poznajemy przekonania, które już dłużej nie służą i wprowadzamy nowe. Jest to praca wielowymiarowa. Bywają momenty, że jest bardzo ciężko, ale dodaję otuchy i wiary we własne możliwości. Wspieram i jestem. Uczę swoich klientów dbania o SIEBIE, uczę uważności i słuchania siebie. Pokazuję, jak ważne jest zwrócenie uwagi na swoje potrzeby, uszanowanie swojej indywidualności. Uczę dawania sobie prawa do własnych wyborów. Dawania sobie prawa do bycia SOBĄ! Podejmowania swoich decyzji. Uczę zaufania do siebie. Pomagam wydobyć siłę, która jest w każdym z nas i która napędza do działania. Pomagam dostrzec to, czego wcześniej nie można było zobaczyć.

Nauczę Ciebie być Sobą!

Poprowadzę w procesie, w którym nauczysz się szanować i akceptować siebie takim, jakim jesteś! Nauczę Ciebie kochać siebie, aby Twoje życie zaczęło płynąć tak, jak Ty byś tego chciał/a. Tu nie ma obwiniania siebie, krytykowania, dowalania sobie. Czy tak teraz funkcjonujesz? Twoje myśli koncentrują się na tym, jaki jesteś beznadziejny/a? Czy ciągle się porównujesz do innych? Czujesz się gorszy/a, głupszy/a? A jeśli Ci powiem, że to wszystko, co teraz myślisz na swój temat to nie jest prawda? Że w procesie wychowania odebrano Tobie samego siebie?

Czy Ty też już masz dosyć życia poniżej swoich możliwości? A może też czujesz, że spotkała Ciebie taka niesprawiedliwość? Może już masz dosyć i nie wiesz jak możesz to zmienić? Czy Twoje życie to ciągłe pasmo nieszczęśliwych zdarzeń? A może związki się nie udają? A może gonisz ciągle za czymś, a nie wiesz za czym? A może czujesz, że Ty nie masz wpływu na swoje życie, że inni ciągle za Ciebie decydują i kierują Twoim życiem? A pogoń za pieniądzem spędza sen z powiek?

Zapraszam na sesje indywidualne, które prowadzę ONLINE. Dzielę się swoją wiedzą i prowadzę procesy, aby zmiany zadziały się jak najszybciej.

Zainwestowałam w siebie, choć też wielokrotnie było mi ciężko jestem teraz w miejscu, w którym już nie żyję poniżej własnych możliwości. Każdego dnia doceniam to, co mam teraz, jestem wdzięczna za to, co do mnie przychodzi. Kochając siebie i doceniając siebie dostaję to wszystko z zewnątrz. Jestem w miejscu, w którym ja się liczę ze swoim zdaniem, ze swoimi potrzebami. Zauważam swoją wartość, a to pozwala mi wydobyć mój potencjał. Jestem zdeterminowana i wierzę w powodzenie swoich działań!

Moja praca to moja pasja. Do sesji rzetelnie się przygotowuję, aby efekty pracy były szybko widoczne. Prowadzę Ciebie krok po kroku i towarzyszę w chwilach zwątpienia. Ze mną jest praca. Sesje to nie pogaduchy, to głębokie i transformujące procesy. Czyścimy stare niepotrzebne przekonania i wgrywamy nowe.

Pracuję metodą wewnętrznego dziecka, jednak w swojej pracy wykorzystuję wiele innych metod, których nauczyłam się poprzez całe moje życie. Pracuję z energią i łączę wszystko, czego się nauczyłam, aby była ona jak najbardziej efektywna. Mnie zależy na tym, aby każdy klient, który do mnie trafi szybko miał efekty.

Jeśli poczujesz, że to właśnie ja powinnam pomóc Tobie odkryć siebie i poprowadzić w Twojej drodze do uzdrowienia,, to zapraszam do współpracy ze mną.

Jestem z wykształcenia pedagogiem. Przeszłam wiele form terapii
oraz programów online, które wzbogaciły moje umiejętności:

Zgłębiałam wiedzę również poprzez wspaniałą literaturę. A jednak dopiero na koniec znalazłam drogę /sposób, aby powrócić do siebie, aby pokochać siebie i stawiać siebie na pierwszym miejscu. Ta droga to praca z Wewnętrznym Dzieckiem oraz z Gniewem. Więcej informacji o mnie znajdziesz na moim blogu, gdzie opisuję o swojej pracy z wewnętrznym dzieckiem.

Jeśli zdecydujesz się na pracę ze mną, to gwarantuję ze swojej strony, iż jestem nastawiona na zmiany. Angażuję się w stu procentach w to, co robię, dlatego oferuję Tobie pracę na głębokim poziomie.

Zapraszam Cię do mojego Świata

Twoja inwestycja:

Wewnętrzne dziecko / Kroniki Akaszy

1 sesja – 650 zł/90 min

Pakiet 5 sesji: 5 tygodni – 3030 zł (Istnieje możliwość rozłożenia na 2 raty)

Pakiet 10 sesji: 10 tygodni – 5900 zł

Do tego pakietu otrzymujesz dostęp do mojego warsztatu on-line “Praca z Polem Mamy i Dziecka” w prezencie. (Istnieje możliwość rozłożenia na 2 raty)

PAKIET DLA MAM

4 sesje indywidualne online (co drugi tydzień) + warsztat on-line “Praca z Polem Mamy i Dziecka”: 1800zł (Istnieje możliwość rozłożenia na 2 raty)

Kwantowa zmiana – sesja z Dwupunktem

1 sesja – 650 zł

Pakiet 3 sesji – 1800 zł

Jeśli masz jakieś pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu. Istnieje możliwość pracy również w weekendy.