Świadomość odpoczywająca w miłości i spokoju

- warsztat online -

Całe moje życie odkąd pamiętam, było poszukiwaniem spokoju. Pamiętam doskonale to uczucie ciągłego napięcia, braku swojego miejsca na świecie... Przez większą część mojego życia czułam się jakbym nigdzie nie miała swojego miejsca, swojego domu. Przeprowadzałam się z miejsca do miejsca, z miasta do miasta i z kraju do kraju. Z każdą przeprowadzką miałam nadzieję, że w końcu tym razem mi się uda. Zmieni się coś w moim życiu co pozwoli mi cieszyć się życiem, odzyskać radość i chęci do życia. Wszystko działało tylko na chwilę. Kiedy poznawałam te nowe miejsca przez chwilę czułam ekscytację. Później znów wracało uczucie smutku, osamotnienia i wewnętrznego bólu. Dlaczego? Ponieważ ciągle szukałam na zewnątrz... Nie mogłam zrozumieć czego, a raczej kogo szukałam i dlaczego tak się czułam.

Warsztat, który dziś oferuję jest zebraniem całego mojego doświadczenia tego, co sama doświadczyłam, aby odzyskać spokój i nauczyć się kochać siebie.

Opowiem Tobie o najważniejszych aspektach: dlaczego nie czujemy spokoju w życiu oraz krok po kroku będę uczyła Ciebie jak kochać siebie.

Jak często dostajemy przekazy, aby zacząć kochać siebie jednak nie dostajemy wskazówek jak to zrobić?

Nawet książki, które czytałam nie pomogły mi. Dopiero głęboka praca wewnętrzna, zrozumienie, wsparcie siebie, pokochanie siebie pozwoliło mi spojrzeć na siebie ze spokojem i miłością. To jest droga, którą decydujesz się podążać. Pomimo zmieniających się okoliczności uczysz się, kto jest najważniejszy w Twoim życiu.

Uświadamiasz sobie, że najważniejszą osobą dla Ciebie jesteś właśnie Ty sam!

Kiedy rozpocznie się ten proces wiesz, zaczynasz rozumieć, dlaczego wcześniej ciągle szukałaś rozwiązań na zewnątrz i nie mogłeś znaleźć. Wchodzisz na drogę samopoznania, porzucenia iluzji na swój temat, odkrywania swojej prawdy. Dla mnie długo ten proces był blokowany poprzez niskie poczucie własnej wartości, brak zasługiwania, ciągłe poświęcanie się czy branie odpowiedzialności za innych. Te procesy, które są w Twojej głowie zabierają Tobie energię. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, ile energii kosztuje mnie ciągłe dokopywanie sobie, nienawiść do siebie głęboko skrywana. Nasze myśli, choć początkowo sobie tego nie uświadamiamy mają ogromny wpływ na nasze samopoczucie.

Ten warsztat ułatwi Tobie przeanalizowanie, jakie procesy myślowe na swój temat masz w głowie oraz jakie emocje towarzyszą Tobie na co dzień. Jeśli pragniesz zmiany, a ciągle nic się nie zmienia, to właśnie najprawdopodobniej dlatego stoisz w miejscu. Twoje emocje oraz myśli powodują, że ciągle jesteś w tym samym punkcie.

Poprowadzę Ciebie w procesie, w którym kolejno będziemy uwalniać wszystko to co wpływa na poczucie:

Zajmiemy się lękiem, strachem, poczuciem winy, integracją cienia, łączeniem z energią duszy, połączeniem wewnętrznej mamy i taty w Tobie, uzdrowieniem okresu prenatalnego oraz uzdrawianiem relacji z Bogiem, poświęcaniem się dla innych.

Oferuję Tobie głęboką pracę. Rozpoczniemy proces, który może być dla Ciebie początkiem głębokich zmian i transormacji. Rozpoczniesz całkiem nowy etap w swoim życiu.

Ten warszatat jest dla wszytskich, którzy pragną zmian a nie wiedzą od czego zacząć. Jeśli jesteś osobą, która ciagle szuka spokoju na zewnątrz, którą wypełnia ciągłe uczucie bezradności, pustki, złości, poczucia winy to zapraszam do wspólnej podróży. Opowiem jak ja budowałam swoją wartość i na co potrzeba zwrócić uwagę. Poprowadzę Ciebie w procesie powrotu do siebie.

Na warsztacie będziemy pracować z wewnętrznym dzieckiem, w Kronikach Akaszy jak również będę wspierać cały proces energetycznie zabiegami Reiki. Będziemy pracować wielowymiarowo aby Twoje zmiany zadziewały się jak najszybciej.

Rozpoczynamy 12 września. Warsztat potrwa 6 tygodni.
Tajna grupa na FB. Transformujące lajwy i procesy.

TWOJA INWESTYCJA:

750 zł do 12 września
Istnieje możliwość rozłożenia na dwie raty:
I rata 400 zł do 12 września
II rata 400 zł do 12 września

Cena po 12 września- 850 zł
z możliwością rozłożenia na dwie raty:
I rata 450 zł
II rata 450 zł