Praca w polu Mamy i Dziecka

- warsztat online -

Bardzo chciałam mieć dzieci i być najlepszą mamą na świecie.
Miałam wspaniały obraz siebie stworzony w swojej wyobraźni, jaką to mamą będę i jak będę traktować swoje dzieci... Jednak rzeczywistość okazała się bolesna i trudna... Rzeczywistość była po prostu horrorem, który spędzał mi sen z powiek.
Tak bardzo chciałam być dobrą mamą, nauczyć się, przeczytać w książce...

Czułam się ciągle zmęczona swoimi dziećmi, czułam, że nie daje rady… Czułam się okropną matką. Byłam matką, która nie kochała siebie, a więc nie mogła dać tej miłości swoim dzieciom. Jedyne, co im dawałam to to, co sama dostałam kiedy byłam dzieckiem!

Zanim zaczęłam swoją pracę z wewnętrznym dzieckiem czułam się strasznie, ciągle się obwiniałam i tak moje życie każdego dnia mi pokazywało, że ja chyba nie powinnam mieć dzieci. Nie rozumiałam, co znaczy być dla nich, akceptować je takimi, jakie są, szanować je, po po prostu je kochać! A najważniejsze to, że nie rozumiałam, dlaczego tak się zachowuję, dlaczego krzyczę na własne dzieci, dlaczego nie słucham co do mnie mówią, wiedziałam zawsze lepiej…

Na jednej z terapii usłyszałam, że jak zadbam o siebie to wtedy będę potrafiła zadbać o swoje dzieci! Ale co to w ogóle oznacza? Zadbać o siebie? Ale jak? Dla mnie było to totalnie niezrozumiałe. Dopiero, kiedy zaczęłam chodzić na własną terapię z wewnętrznym dzieckiem nauczyłam się dbania o siebie i również wtedy mogłam pomóc swoim dzieciom uwalniać to wszystko, co tak chłonęły ode mnie jak gąbka!

Nauczyłam się dbać o siebie, ale również pracować z polem swoich dzieci. Często pojawiały się sytuacje, że po prostu wiedziałam, że dane zachowanie u moich dzieci było pokłosiem tego, co ja im zafundowałam. 

Pracując z polem dziecka możemy pracować z ich wewnętrznymi dziećmi i to uzdrawiać.
W efekcie nasze relacje zaczynają się poprawiać. Tak samo kiedy dzieci chorują - możemy wejść w taki proces i zobaczyć, dlaczego one chorują. Co się wydarzyło w życiu, że zaczęły chorować.

Opowiem Wam czego ja doświadczyłam i czego się nauczyłam. Tak naprawdę wszystko odgrywa się w naszych energiach. I jak zmienia się nasza energia to wtedy wszystko w naszej rodzinie zaczyna się zmieniać. Pamiętajmy, że dzieci są podłączone do nas energetycznie i bardzo często wyrażają te emocje, do których wyrażania my sobie nie dajemy prawa. Mój syna wiecznie się złościł. Było w nim tyle Gniewu. Ponieważ ja miałam swój Gniew na wygnaniu… Przyjrzymy się jakie emocje Ty masz na wygnaniu.

Ten warsztat będzie teoretyczno-praktyczny.

Podzielę się z Wami swoją wiedzą ale również będę robić procesy, które będą prowadzić do zmian. Pracuję na głębokim poziomie. Każdy proces, który będę robiła z dziećmi sama przeszłam. Będziemy w tych procesach łączyć się z Twoim wewnętrznym dzieckiem oraz w tym samym temacie z wewnętrznym dzieckiem Twoich dzieci. W swojej pracy wykorzystuję wszystkie narzędzia jakie mi pomogły uzdrowić siebie i swoje relacje z dziećmi. Procesy będą wspomagane energetycznie. Pracuję również z energią.

Jeśli masz poczucie, że jesteś beznadziejna jako rodzic, że jesteś złą matką to serdecznie zapraszam Ciebie na mój warsztat online, na którym:

Zejdziemy również do okresu prenatalnego Twojego i Twojego dziecka uwalniając już tam blokujące przekonania. Ponadto będziemy również pracować na bieżąco z tym, co aktualnie jest "na tapecie u Ciebie".

PRZYGOTUJ SIĘ NA 4 TYGODNIE BARDZO INTENSYWNEJ PRACY

Rozpoczynamy 28 lipca | Warsztat potrwa 4 tygodnie | Tajna grupa na FB | Transformujące lajwy i głębokie procesy.

TWOJA INWESTYCJA:

600 zł
Z możliwością rozłożenia na dwie raty:
I rata 325 zł
II rata 325 zł